SKU: 51-63-40EK
1963-1970 Chevrolet Van Right Slip-on Rocker Panel Kit, 12"H x 51"L
SKU: 51-63-40EK
In Stock, Ready to Ship!
Description
Tech Specs
OEM/Other Numbers:
  • 516340EK
Estimated Shipping Dimensions: 51" x 12" x 3"